Logo

ZAKŁAD STOLARSKI - Bogacica  ul. Zamkowa 17, tel. 77 414 86 26
USŁUGI POGRZEBOWE - Kluczbork  ul. M. Skłodowskiej-Curie 9 A, tel. 77 418 50 90

 
Logo

Cieszymy się bardzo, że zechcieli Państwo odwiedzić nas na naszych stronach.


Znajdziecie tu Państwo garść informacji o naszej firmie, czym zajmowaliśmy się do tej pory, czym się zajmujemy, co chcielibyśmy robić w przyszłości. Mamy nadzieję, że wszystkie podane tutaj informacje wyczerpią Państwa ewentualne wątpliwości. W przypadku gdyby pojawiły się jakieś pytania zawsze służymy pomocą. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i uwagi z Państwa strony, będą one nam bardzo pomocne przede wszystkim dla zaspokojenia Państwa potencjalnych potrzeb. Będziemy bardzo zadowoleni, gdy pozwolą nam Państwo służyć pomocą i naszym doświadczeniem.

Zatrudnimy stolarza

Zatrudnimy stolarza na pełny etat lub osobę do przyuczenia.

Warunki pracy i płacy do omówienia w siedzibie firmy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wykonywanie elementów drewnianych na zamówienie
  • Obsługa maszyn stolarskich
  • Praca z różnymi rodzajami drewna
  • Montaż u klienta
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
Zapraszamy do kontaktu!

Nauka zawodu stolarskiego

Drogi Absolwencie Szkoły Podstawowej!

Przyjmujemy absolwentów szkoły podstawowej do nauki w zawodzie stolarskim. Nauka trwa 3 lata. Nauka praktyczna odbywa się w naszym zakładzie stolarskim a nauka teoretyczna w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kluczborku. Po ukończeniu nauki uczeń zdaje egzamin praktyczny i teoretyczny przed Komisją Egzaminacyjną przy Izbie Rzemieślniczej w Opolu. Po pomyślnym zdaniu egzaminu otrzymuje tytuł czeladnika w zawodzie stolarstwo.

Prowadzimy również przygotowanie zawodowe dla uczniów gimnazjum OHP. Takie przygotowanie zawodowe trwa 22 miesiące - do czasu ukończenia gimnazjum. Następnie trwa nauka w okresie 14 miesięcy i uczeń zdaje egzamin czeladniczy przed Komisją Egzaminacyjną przy Izbie Rzemieślniczej w Opolu.